Duże! i Dobrze?

Twój stylW najnowszym ”Twoim stylu” (numer 8 (289) sierpień 2014) polskie aktorki przyznają  się do swojej walki z dodatkowymi kilogramami. Cały artykuł można przeczytać tu.

W artykule zabrakło mi komentarza dietetyka. Paru słów, które odnalazłyby równowagę między promowaniem chudych modelek a upowszechnianiem racjonalnej diety.

Przede wszystkim panie podkreślają, że dbanie o szczupłą sylwetkę wiąże się dla nich z ogromnym nakładem czasu. To prawda. Dlatego powstał ten blog. Dla osób, które nie mają czasu na szukanie odpowiedzi na dietetyczne pytania a jednak chciałyby uzyskać odpowiedzi. Prezentujemy wiele SZTUCZEK :

link

link

,które umożliwiają ulepszenie swojej diety i obniżenie zawartości kalorii.

Czy jest czego zazdrościć osobom, które mogą jeść wszystko we wszystkich ilościach bo mimo to nie przytyją? Nie. Pisał już o tym Haruki Murakami w swojej książce pt.”O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu” link.   

Twój styl dieta

Kiedy spożywamy posiłek nie dostarczamy tylko energii. Dostarczamy także witaminy i składniki mineralne. Jednak są produkty, które dostarczają także substancje negatywnie wpływające na zdrowie. Wyobraźmy sobie osobę, która je wszystko ponieważ nie odbija się to negatywnie na jej masie ciała. Ile chipsów zawierających dużo soli, konserwantów i złych tłuszczy ta osoba dostarczy swojemu organizmowi.

Bardzo często kierowanie się zachowaniem szczupłej sylwetki warunkuje stosowanie pełnowartościowej, zdrowej diety.

Twój styl odchudzanie

Dlaczego dieta redukcyjna czyli odchudzająca musi wszystkim kojarzyć sie z głodem?

 W artykule jedna z aktorek wspomina, swoje perypetie związane z odchudzaniem. Składnikami Jej diety była: kawa, jajka ugotowane na twardo oraz sałata. Tak nie musi być. Zmniejszenie ilości kalorii nie musi wiązać się z nudnymi, niesmacznymi i małymi posiłkami.

Oto idealny jadłospis zawierający 1500 kalorii: link.

 

Jedna odpowiedź

  1. Ewa z | | Odpowiedz

    Super artykuł.

Napisz odpowiedź

*

code